دسته‌بندی نشده

آزمون YLE چیست؟

این آزمون یکسری آزمون جالب و انگیرشی برای کودکانی است که در سطوح ابتدایی آموزش زبان انگلیسی هستند. این آزمون که به حروف اختصاری اش شناخته شده است، به معنی؛ Young Learns English Test  می‌باشد.

این آزمون هرسال توسط دانشگاه کمبریج برگزار می‌گردد و هدف از این آزمون  تشویق و ترغیب کودک شما به دریافت مدرک بین المللی در مسیر آموزش زبان می‌باشد. این آزمون بسیار خلاقانه و سرگرم کننده است تا کودکان بدون استرس و اضطراب مهارت‌های خود را ارزیابی کنند.

این آزمون به صورت شفاهی و کتبی و در 3 سطح برگزار میشود. طبق طبقه بندی CEFR آزمون Starters معادل سطح Pre-A1 ، آزمون Movers معادل سطح A1 و آزمون Flyers معادل سطح A2 میباشد.
این آزمون ها برای سنین 7 الی 12 سال طراحی شده است. نمره دهی در این آزمون به 2 صورت کلی و جزئی می‌باشد تا والدین عزیز با دریافت نمره جزئی بتوانند نقاط ضعف فرزند خود را تشخیص داده و در راستای ارتقاء پیش بروند.

در صورت تمایل به ثبت نام در آزمون های YLE می‌توانید ابتدا به سایت www.cambridgeenglish.org مراجعه کرده و به قسمت exams and tests بروید. در این قسمت آزمون مورد نظر خود را انتخاب می‌کنید و سپس به قسمت پایین صفحه مراجعه کرده و دکمه find a center را بزنید تا مرکز آزمون خود را تعیین کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *