دسته‌بندی نشده

قوانین کشور ارمنستان

کشور ارمنستان از جمله مکان‌های گردشگری می‌باشد که سالانه مسافران زیادی را به خود جذب می کند. از آنجایی که این کشور همسایه طرفداران زیادی دارد، قوانینی را هم برای گردشگران در نظر گرفته است. با رعایت این قوانین از بسیاری از خطرات هنگام سفر جلوگیری می شود. 
در ادامه‌ی این مقاله با مهم‌ترین قوانین کشور ارمنستان آشنا می شویم.

 

  • برای سفر به اکثر کشورها، حمل داروهای کدئین دار غیر قانونی است. ارمنستان هم اجازه ورود این دارو ها را نمی‌دهد و حمل آن‌ها حکم حمل مواد مخدر را دارد. اما با داشتن نسخه‌ی پزشک ممانعتی ندارد.

  • اگر درگیری در خیابان‌های ارمنستان رخ دهد، مجازات سنگینی برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود. در صورتی که درگیری رخ داد به پلیس اطلاع دهید. البته این موضوع برای مسافران خیلی کم اتفاق می‌افتد.
  • ارمنستان کشور همسایه و نزدیک ایران است؛ از همین رو بسیاری از گردشگران به فکر سفر با خودروی شخصی خود می‌افتند. اگر قصد سفر با خودروی شخصی دارید باید قبل از هر چیزی گواهینامه رانندگی بین المللی داشته باشید.
  • در همه ی کشورها بی احترامی به بانوان کار ناپسندی است و در کشور ارمنستان این کار جریمه دارد و پلیس با آن‌ها برخورد می‌کند.
  • مردمان ارمنستان به مکان‌های مذهبی اهمیت زیادی می‌دهند. از همین رو بهت است به پوشش مناسب مکان‌های مذهبی از جمله کلیساها دقت کنید. البته این موضوع را همه افراد هم زن و هم مرد باید رعایت کنند.

 

اگر شماهم قانون دیگری از کشور ارمنستان را می‌دانید در نظر سنجی‌ها به ما بگویید.

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *