دسته‌بندی نشده

مهمترین منابع آزمون گوته

این آزمون یکی از آزمون‌های معروف و مشهور بین المللی است که در زمینه سنجش توانایی افراد در به کارگیری زبان آلمانی برگزار می‌شود. این آزمون مزایای منحصر به فرد خود را برای داوطلبان دارد و آینده خوبی را برای آنها به دنبال خواهد داشت. منابع آزمون گوته جزء جدایی ناپذیر این آزمون هستند که شما با استفاده از آنها میتوانید شانس موفقیت خود را بالا برده و نمره خوبی را از این آزمون کسب کنید. این منابع عبارت اند از:

 

  • کتاب‌های Goethe / ÖSD Zertifikat 

برای آمادگی کامل آزمون انستیتو گوته و ÖSD می‌توانید از  کتاب‌های Goethe /ÖSD Zertifikat استفاده کنید. در این مجموعه کتابها تمرین‌های مختلفی در زمینه مهارت‌های خواندن، گوش دادن، صحبت کردن و نوشتن وجود دارد که باعث می‌‌شود شرایط واقع بینانه ی امتحانات برای شما فراهم شود. همچنین لوح فشرده همراه با این کتاب، استفاده از آن را برای شما تسهیل می‌کند. اگر قصد دارید در این آزمون نمره بالایی کسب کنید بهتر است این کتاب را در اولویت خود برای خواندن و تمرین کردن قرار دهید.

  • کتاب‌های Fit fürs Goethe-Zertifikat

یکی از منابع موجود برای آمادگی در آزمون گوته؛کتاب‌های "Fit fürs Goethe-Zertifikat" می‌باشند. انتشارات Hueber که یکی از بزرگترین و بهترین انتشارات در زمینه کتابهای آلمانی زبان است؛ منتشرکننده ی این مجموعه کتاب‌ها می‌باشند که یک نسخه از هر کتاب را به همراه DVD آن ارائه می‌کند. این مجموعه کتاب‌های معروف در زمینه آزمون گوته، به شما کمک می‌کنند با نمونه سوالات آزمون آشنا شوید و بهتر بتوانید خود را برای شرکت در آزمون گوته آماده کنید.  

  • کتاب‌های Starten Wir

کتاب Starten wir A1 یکی از منابع آموزش زبان آلمانی برای سطح مبتدی است. این کتاب به عنوان یکی از منابع معتبر برای آمادگی آزمون زبان آلمانی گوته شناخته می‌شود. این کتاب شامل مباحث اساسی زبان آلمانی مانند معرفی خود، خانواده، شغل، خرید و غیره می‌باشد و با استفاده از آن، دانشجویان قادر خواهند بود تا مهارت‌های شنیداری، خواندن، نوشتن و صحبت کردن خود را در زبان آلمانی تقویت کنند.

 

چند منبع معتبر دیگه‌ای را که شما میشناسید توی نظر سنجی‌ها برامون بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *