دسته‌بندی نشده

کتاب های داستان انگلیسی مخصوص کودکان

آموزش زبان انگلیسی به کودکان، در صورتی که با روش‌های خسته‌کننده همراه باشد، نه تنها نتیجه نمی‌دهد، بلکه باعث خستگی و دلزدگی کودکان می‌شود. استفاده از کتاب داستان انگلیسی کودکانه یکی از بهترین راه‌ها برای جلب توجه کودک و ایجاد انگیزه برای یادگیری بیشتر و بهتر او است. با این حال انتخاب محتوای کودکانه کار آسانی نیست؛ در این مسیر باید حتما به سن کودک و علایق او توجه کنید. آشنایی با بهترین کتاب‌های داستان انگلیسی برای کودکان، می‌تواند در انتخاب بهتر و سریع‌تر به شما کمک کند.

در ادامه ی این مقاله چند داستان را به شما معرفی می‌کنیم.

 

When Charley Met Emma

When Charley Met Emma

در داستان «وقتی چارلی اما را می‌بیند»، کودک با ماجرایی جالب و آموزنده درگیر می‌شود. در این کتاب داستان انگلیسی کودکانه، پسری به نام چارلی با دختری معلول به نام اما آشنا می‌شود. در این داستان، از اصطلاحات و عبارات بسیار ساده استفاده شده است که برای آموزش زبان به کودکان 7 ساله و حتی پایین‌تر از آن مناسب است.

 

The Mouse and the Motorcycle

The Mouse and the Motorcycle

این کتاب داستان انگلیسی کودکانه درباره موشی است که با دیدن موتور اسباب‌بازی یک پسربچه، عاشق آن می‌شود. او طی ماجراهایی موفق می‌شود سوار موتور شود اما در این راه، ماجراهای زیادی برای او پیش می‌آید. داستان جذاب و کلمات ساده این داستان می‌تواند در آموزش زبان انگلیسی به کودکان رده سنی ۶ تا ۱۰ سال با سطح بالاتر از متوسط بسیار کمک کند.

 

The Cat in the Hat

The Cat in the Hat

کتاب «گربه کلاه‌پوش» یک داستان نسبتا طولانی، فانتزی و طنز است. در این داستان وقتی یک خواهر و برادر در خانه تنها هستند، گربه‌ای با یک کلاه جادویی وارد خانه می‌شود و دردسرهایی درست می‌کند. این داستان برای رده سنی بالای ۱۰ سال با سطح زبان بالاتر از متوسط مناسب است. از این داستان، یک فیلم فانتزی هم ساخته شده که می‌تواند برای کودکان و حتی بزرگسالان جذاب باشد!

 

Warren & Dragon 100 Friends

Warren & Dragon 100 Friends

این داستان درباره پسری به نام وارن است که نزدیک‌ترین دوست او یک اژدهاست، اما هیچکس این موضوع را باور نمی‌کند. خواهر وارن با او یک مسابقه می‌گذارد تا ۱۰۰ دوست در مدرسه پیدا کنند، اما او نه تنها موفق نمی‌شود، بلکه دوست خود اژدها را هم در این مسابقه گم می‌کند. این داستان طنز و فانتزی برای یادگیری زبان انگلیسی در رده سنی بالاتر از ۸ سال با سطح زبان متوسط مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *